picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

klimatyzacja

klimatyzacja

Cześć! Mamy lekką lipę z mieszkaniem, bo okna wychodzą na bardzo ruchliwą ulicę...Właściwie nie można ich otwierać, bo głowa pęka od hałasu...Dlatego wietrzenie latem praktycznie nie wchodzi w grę, stąd pomysł, żeby założyć klimatyzację. Z jakiej firmy macie klimę?

PucH2

Posty: 19

 
Warto by się skonsultować z ekspertem, bo kupić klimatyzator to nie problem. Tylko żeby on był odpowiednio, trafnie dobrany do specyfiki pomieszczenia, w dobrym miejscu zamontowany – to są ważne kwestie.

uiids

Posty: 43

 
Ciekaw jest ile może kosztować taka instalacja do mieszkania. Mamy 3 pokoje, ponad 50 metrów. Jakby zsumować koszty montażu, samych urządzeń, ktoś wie ile by to tak pi razy drzwi wyszło?

Cycus45

Posty: 28

 
Mój szwagier sobie sprawił klimatyzację do domu, to rzeczywiście komfort jest. Szczególnie, że u nas na Dolnym Śląsku to raczej upalnych dni latem nie brakuje;P Więc jest się przed czym chronić...A ja swoją drogą to do szczególnie ciepłolubnych nie należę.

Asiaaa23

Posty: 23

 
My chyba postawimy na systemy kanałowe do swojego mieszkania. Czytałem na ich temat opinie to ludzie sobie chwalą. Wygodne, ciche, energooszczędne itd.

Bienkus

Posty: 23

 
Wydaje mi się, że dość dobry stosunek jakości do ceny mają klimatyzatory od Vesser. Warto ich poszukać. Ja zamawiałem poprzez serwis www.chlodniej.com.pl. Różnica jest ogromna odkąd mamy klimę. Nie tylko, że chłodniej, ale z drugiej strony powietrze o lepszej wilgotności. Wygodniej się żyje.

krzychoo

Posty: 36

 
Mnie to nie służy powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. U mnie w biurze tak daje chłodem, że raz w miesiącu przeziębiony jestem...nie wiem, może coś z moją odpornością jest nie tak...

Jamrozyy

Posty: 34

 
Nie znam w ogóle sklepów z takimi rzeczami. Może mój kumpel by coś wiedział, bo on planuje kupić klimę do biura. Nie wiem w sumie na jakim etapie już jest, czy znalazł jakiegoś dostawcę, czy dalej szukam. Popytam.

Zlomex

Posty: 25

 
No wiesz co, jest trochę w okolicy sklepów z klimatyzatorami, ale żebym miał jakiś doradzić to nie bardzo. W sumie nigdy niczego takiego nie kupowałem, choć przydałoby się, nie powiem, że nie.

Krasny

Posty: 28

 
Witam;> Mnie się wydaje, że teraz to te ceny za klimatyzatory poszły nieźle w dół. Mam porównanie bo sam kupowałem urządzenia jakieś 5 lat temu, to było jednak drożej.

Asia

Posty: 22