picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jakie ogrzewanie promiennikowe ?

Jakie ogrzewanie promiennikowe ?

Witam. Czy ktoś z Was brał pod uwagę zastosowanie takiego rozwiązania jak ogrzewanie promiennikowe?

DaNceR

Posty: 9

 
Najtaniej za wszystkie urządzenia, które pozwoliły mi uruchomić ogrzewanie promiennikowe zapłaciłem w tym sklepie: http://sarmata.pl/promienniki-podczerwieni. Znają się na rzeczy, mają dobry asortyment i korzystne ceny. Pozostaje mi w 100% polecić ten sklep internetowy!

Pendrzeec

Posty: 16

 
Ze swojej strony pragnę dodać, iż decydując się na ogrzewanie na podczerwień powinniście zwrócić spostrzeżenie na długość okresu gwarancyjnego, jaki proponuje Wam producent konkretnego sprzętu. Nie mam raczej zastrzeżeń do żywotności poszczególnych urządzeń, lecz należałoby się odpowiednio zabezpieczyć.

dof77

Posty: 24

 
Nie mam wątpliwości, że ogrzewanie na podczerwień to dość innowacyjne rozwiązanie. Dodam, że wiąże się ze sporymi kosztami na odpowiednie promienniki ciepła.

tigra32

Posty: 6

 
Powiem Wam, że ogrzewanie promiennikowe będziecie w stanie uruchomić po zakupie odpowiednich promienników. Wiele zależy od tego, jaka jest pożądana przez Was moc tych urządzeń.

Fanatyk

Posty: 11

 
Zastosowanie oszczędnego źródła ciepła to moim zdaniem priorytet coraz szerszego grona inwestorów. Wydaje mi się, iż solidną propozycją jest ogrzewanie promiennikowe.

Posty: 8

 
Mam bardzo dobre zdanie, jeśli chodzi o ogrzewanie na podczerwień. Chodzi tu przede wszystkim o to, że nie trzeba wydać przesadnie mnóstwo pieniędzy, aby stać się posiadaczem takiego ogrzewania. To znaczący plus.

Klakier

Posty: 12

 
Czytałam bardzo dużo na tym forum, jakie korzyści jest w stanie przynieść mi ogrzewanie promiennikowe. Wydaje mi się, że wkrótce przekonam się do tego rozwiązania. Zachęca mnie przede wszystkim fakt, iż nie jest to gigantyczna inwestycja, pozdrawiam :)

Posty: 11

 
Mam bardzo dobre zdanie, jeśli chodzi o ogrzewanie na podczerwień. Chodzi tu przede wszystkim o to, że nie trzeba wydać przesadnie dużo pieniędzy, aby stać się posiadaczem takiego ogrzewania. To istotny plus.

Nikuś23

Posty: 8