picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Potrzebna firma odnośnie ogniw fotowoltaicznych ?

Potrzebna firma odnośnie ogniw fotowoltaicznych ?

U mnie w mieście już na wielu domach prywatnych, natomiast też firmowych odnaleźć można ogromne panele słoneczne. Temat mnie zaciekawił, bo w sumie płacę dość wielkie rachunki za prąd. Myślicie, że takie solarne artykuły to porządny kierunek? Jeśli tak, to u kogo zamówić baterie? Znajdą się tutaj jacyś użytkownicy solarów?

Laleczk34

Posty: 35

 
Myślę, że należałoby wydać pieniądze na fotowoltaiczne panele. Ja tam nie żałuję tej inwestycji. Oszczędzam na rachunkach, mogę bez wyrzutów sumienia korzystać z prądu we własnym domu, albowiem po prostu mam go za darmo:) Ogólnie polecam sprawdzenie norweskich systemów. Ja sobie chwalę i inni użytkownicy też. Można o nich poczytać na mnóstwo tematycznych forach.

Dragnon

Posty: 36

 
Jest pomysł, żeby na naszym nowo budowanym domu takie systemy założyć. Bardzo mnie interesuje to zarabianie na elektrowni słonecznej. Z tego co się orientuję, można sprzedawać prąd, jeżeli jakiś zostanie po słonecznym dniu. Pewnie sporo zależy od regionu Polski. U nas w Wielkopolsce akurat dni słonecznych w ciągu roku jest najwięcej, więc tutaj należałoby budować takie domy słoneczne.

komspid

Posty: 44

 
Oj pamiętam jaki miałem dylemat jak szukałem paneli dla siebie. Ogólnie odnalazłem dwie niesłychanie ciekawe oferty. Zacząłem pytać na forach, wiele czytałem na ten temat, obejrzałem nawet ze dwa filmy dokumentalne :) W końcu wybrałem ofertę www.solsum.pl i generalnie myślę, że decyzja pozytywna. Niesłychanie mi się podoba to, że zgromadzony w ciągu dnia prąd mogę sprzedać do sieci. Nocą a korzystam z najniższych stawek prądu z sieci i tak się interes kręci:)

abb121s

Posty: 24

 
Myślimy dość intensywnie nad tym, żeby w naszej firmie zainstalować taką małą elektrownię słoneczną. Budynek firmowy dopiero jest w planach, więc jeszcze mamy troszkę czasu. Koszty z tego co obserwujemy u innych użytkowników rozwiązań fotowoltaicznych dość szybko się zwracają. Jest to jakiś pomysł na oszczędności, które będzie można zainwestować w reklamę, promocję itd.

Szkolić23

Posty: 35

 
Heh, jeśli chodzi o elektrownie słoneczne to temat rzeka. Ogólnie dużo zależy od jakości paneli. Im lepsza jakość krzemu tym lepiej. Osobiście polecam niemieckie konstrukcje. Sam ma na dachu baterie ze strony www.solsum.pl, jakie zostały stworzone poprzez Niemców i niezwykle sobie je chwalę. Odporne na grad i śnieg, objęte ponad dwudziestoletnią gwarancją.

tubbytimmy1

Posty: 35

 
No siemka. Szczerze? :)

Mnie to ani ziębi, ani grzeje. Moim zdaniem teraz panele są sławne, niemniej jednak za kilka lat ludzie o tym zapomną i się sława skończy. Wątpię, iż te systemy będą tanieć, raczej będą zarezerwowane dla wąskiej grupy najbogatszych i tyle.

Mmatckhew

Posty: 24

 
Mam na oku teraz porządnej jakości panele od niemieckich konstruktorów i myślę, iż raczej na dniach sfinalizujemy transakcję. Idealne warunki cenowe, porządną jakość przygotowała dla mnie marka www.solsum.pl. Nie wiem jak to będzie już w praniu – iż tak powiem – natomiast póki co zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Kontaktowi, wszystko wyjaśniają jak krowie na rowie, tak żeby konsument nie miał wątpliwości. Jakby nie było temat jest dość skomplikowany, więc warto pytać nawet o takie z pozoru głupie rzeczy:)

Pendrzeec

Posty: 34