picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kocioł kondensacyjny

Kocioł kondensacyjny

Witam! Polećcie mi jakiś dobry kocioł kondensacyjny. Zamierzam latem wymienić całą instalację grzewczą i szukam najlepszych na dzisiejszym rynku rozwiązań!

Kitas

Posty: 8

 
Podobno kotły kondensacyjne charakteryzuje wydajność cieplna przekraczająca sto procent gdy w porównaniu z klasycznymi modelami kotłów jej wysokość oscyluje w granicach osiemdziesięciu procent. Sam zastanawiam się nad zainwestowaniem w tego rodzaju rozwiązanie.

Facio

Posty: 9

 
Mój szwagier kupił ostatnio kocioł kondensacyjny Utra Gas i jest bardzo zadowolony. Rachunki spadają więc mogę powiedzieć, że jest energooszczędny i ma wysoką wydajność.

Eden66

Posty: 15

 
Zakup kotła kondensacyjnego to dość droga inwestycja dlatego warto wcześniej zasięgnąć porady specjalisty w zakresie systemów grzewczych. Z tego co się orientuję, to żeby taki kocioł osiągnął ponad stu procentową wydajność cieplną to trzeba odpowiednio do jego potrzeb wymienić całą instalację.

martynka

Posty: 19

 
Ja zdecydowałem się na kocioł UltraGas od Hoval, który polecił mi fachowiec z zakresu systemów grzewczych. Jestem bardzo zadowolony , bo przez całą zimę działał bez zarzutu a koszt ogrzewania w całym sezonie grzewczym jest zdecydowanie niższy w porównaniu do lat ubiegłych.

olimpios4

Posty: 14

 
Moim zdaniem kotły kondensacyjne to najlepsze na rynku systemów grzewczych rozwiązanie. Ich wydajność cieplna przekracza sto procent co nie zdarza się w przypadku kotłów tradycyjnych. Myślę, że inwestycja w tego rodzaju kocioł szybko ci się zwróci.

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Już od dawna mój system grzewczy obsługuje kocioł kondensacyjny. Już po pierwszym sezonie grzewczym znacznie zmniejszyły się koszty związane z ogrzewaniem. Kocioł działa bez zarzutu, jest ciepło a budżet nienadszarpnięty jak w przypadku kotłów tradycyjnych.

Specjalista

Posty: 17

 
Moim zdaniem jedną z ciekawszych propozycji dotyczących kotłów kondensacyjnych znajdziesz na stronie <hoval.pl. Polecam ci z pełną świadomością model Utra Gas. Kocioł charakteryzuje wysoka wydajność cieplna wynosząca ponad sto procent. Jest energooszczędny i przyjazny dla środowiska.

andrew66

Posty: 15

 
Ja słyszałem bardzo dobre oponie na temat kotłów kondensacyjnych. To najlepsze zdaniem wielu fachowców od technik grzewczych rozwiązanie. Gwarantują najwyższą wydajność cieplną są energooszczędne i w większości przypadków przyjazne dla środowiska.

Marioleczka

Posty: 5