picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Grzejniki elektryczne

Grzejniki elektryczne

Witam Państwa, mam w planach remont kamienicy, dość duży metraż. Od zawsze miałem problemy z ogrzewaniem nieruchomości. Szukam optymalnego sposobu ogrzewania kamienicy, najlepiej z dożywotnią, uczciwą gwarancją producenta. Jakie metody ogrzewania polecacie Państwo do kamienicy? Chętnie poznam opinie faktycznych właścicieli, ewentualnie fachowców i pasjonatów branżowych. Pozdrawiam.

beata77

Posty: 4

 
Promieniowanie podczerwone jest zdecydowanie najzdrowsze z punktu widzenia człowieka. Mój syn cierpi na alergię i grzejnik elektryczny jednak neutralizuje w dużym stopniu problemy z zanieczyszczeniem powietrza. Nie masz do czynienia z konwekcją.

propek1

Posty: 9

 
Ogrzewam dom, niecałe 100 m2 panelami na podczerwień infrapanel.pl. W granicach dwustu złotych/msc ogrzewanie w sezonie zimowych, ale przyznam niezwykle komfortowe. Dodałem jeszcze nowoczesny termostat i efektywność rozwiązania jest ogromna w porównaniu do metod klasycznych. Panel dobrze wygląda, nie nagrzewa się maksymalnie, nie ma problemu z doborem kolorystyki. Parametry ogrzewania podane przez producenta sprawdzają się w rzeczywistości.

tigra32

Posty: 12

 
Podczerwień zapewnia znacznie świeższe warunki funkcjonowania domowników, szczególnie na małej przestrzeni. No i nie masz do czynienia z wilgocią, co w starszym budownictwie bywa zbawienne. Nie sądzę, aby ktoś z grzejnikiem na podczerwień miał problem z pleśnią.

krotos34

Posty: 14

 
Mi doradzono ogrzewanie na podczerwień przy walce z grzybem na ścianach i faktycznie się sprawdziło pod względem długoterminowym. Suszenie zawilgoconych przestrzeni jest wręcz idealne.

Bienkus

Posty: 32

 
Nie liczy się do końca cena ogrzewania, ale też jego jakość i komfort dla użytkownika, a przy podczerwieni czujesz się idealnie. Promieniowanie jest całkowicie bezpieczne dla człowieka, do tego ekologiczne. Jeżeli starasz się o jakieś dotacje na ogrzewanie to IR jest doskonałym wyborem.

quios

Posty: 19

 
Odkąd mam grzejnik elektryczny na podczerwień to w ogóle nie odczuwam duszności i dziwnych stref zimna na poziomie nieruchomości. Dbam o właściwą eksploatację i koszty mam zbliżone do standardowych metod ogrzewania, czasami nawet niższe. Dlaczego? Przy niższej temperaturze grzejnika elektrycznego mam i tak świetną atmosferę w pomieszczeniach.

jendrekc

Posty: 44

 
Pionowy rozkład temperatury jest według analiz branżowych praktycznie najlepszy z użyciem promieniowania podczerwonego. Przy grzejnikach elektrycznych zyskujesz duży komfort cieplny nawet przy nieco niższej temperaturze w porównaniu do rozwiązań klasycznych. Oszczędności tworzysz zatem naturalnie, bez ograniczenia satysfakcji.

johncena67

Posty: 9

 
Teraz nowoczesne technologie ogrzewania na podczerwień charakteryzują się lepszą wydajnością od gazu. Do tego dochodzi znacznie niższy koszt wdrożenia podobnego ogrzewania, chociażby na poziomie domu jednorodzinnego. Dla mnie to jednak spora zaleta.

mnichhhu8

Posty: 9

 
Jak masz właściwe warunki termoizolacji na poziomie nieruchomości to panele na podczerwień wygenerują kilkadziesiąt procent oszczędności na ogrzewaniu. Nie trzeba się bać zużycia prądu przy właściwej regulacji urządzenia.

martin888

Posty: 11