picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie znajdę firmę od klimatyzacji na Śląsku ?

Gdzie znajdę firmę od klimatyzacji na Śląsku ?

Mam pytanie do osób, które instalowały sobie w domu klimatyzację, jaką firmę na śląsku polecacie? Coś taniego, a dobrego :)

mikuś89

Posty: 14

 
Miałem okazję właśnie skorzystać, bo mieli promocję na montaż klimatyzacji, to jakiś serwis ze śląska. Ale nie zdecydowałem się, żałuję, bo jednak taka klima w domu to komfortowe rozwiązanie. Mamy taki układ mieszkania, że podczas upałów latem po prostu się gotujemy. Myślałem o takim przenośnym klimatyzatorze, ale tu również zdania są podzielone.

Michaś

Posty: 8

 
Lepiej skorzystać z jakiegoś fachowego serwisu klimatyzacji na śląsku i dopytać. Jak przyjedzie ci do domu instalator to dopasuje projekt pod konkretne potrzeby. Warto zamówić usługę. Osobiście nie uważam klimatyzatorów przenośnych, jak już to tylko porządny montaż klimatyzacji w domu. Chyba nie wychodzi dużo drożej.

saradonin

Posty: 22

 
No można się pośmiać, jak tacy pseudofachowcy przychodzą, niekiedy człowiek wie więcej od nich, bo sprawa go dotyczy :) Też szukałem swego czasu kogoś konkretnego od klimatyzacji na śląsku. Nie chodziło o montaż, a o naprawę i poważnie był problem. Teraz każdy może nazwać się fachowcem od klimy, ale zrobić nie ma komu.

Yuri20

Posty: 17

 
Oferta jest jak najbardziej ok. U nas montaż klimatyzacji nie trwał długo :) a o to nam chodziło. To rzetelna firma ze śląska, na której można polegać też odnośnie serwisu. Serwisują też instalacje montowane przez inne firmy.

TomekK

Posty: 17

 
Ja mam swój zaufany serwis klimatyzacji na śląsku. Zawsze przyjadą i nie ma problemu z oczyszczaniem, odgrzybianiem itd. W domu nie można pozwolić sobie na korzystanie z nieczyszczonej instalacji klimatyzacyjnej, bo można wyrządzić sobie poważne szkody na zdrowiu. Zwłaszcza jak są alergicy w domu.

Anno Domini

Posty: 7

 
Niczego sobie propozycja klimatyzacji na śląsku https://ronter.pl. Nie powiem albowiem jest niezwykle duża liczba takich usługodawców, lecz oni działają na rynku od dłuższego już czasu. Też będę musiał wybrać usługodawcę i wybiorę tego, albowiem jest do świadczony. Znajomi korzystali i są niezwykle zadowoleni :)

Cycus45

Posty: 28

 
Akurat na montażu klimatyzacji bym nie oszczędzał. Goście ze śląska, których zamawiałem do siebie dość szczegółowo mi to opisali. Prawidłowy montaż jest bardzo ważny, dlatego najlepiej jak zrobią go konkretni fachowcy.

komspid03

Posty: 19

 
Każdą stówkę liczyliśmy i wyszło nam, iż najtaniej będzie właśnie w tym serwisie klimatyzacji ze śląska. Porządne są o nim opinie, nie ukrywam, iż bardzo skrupulatnie je zgłębiliśmy.

Oct714

Posty: 8

 
Też szukałem jakiejś oferty klimatyzacji na śląsku. W sumie to ciągle się waham, albowiem mam dzieci i nie wiem jak taka instalacja wpłynie na ich zdrowie. Jedni polecają, inni odradzają. Sam już nie wiem, żona niesłychanie chce, albowiem nie znosi upałów. Może tylko w jednym pomieszczeniu zamontować ?

Takumi

Posty: 22