picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kotły kondensacyjne De Dietrich

Kotły kondensacyjne De Dietrich

Witam, szukam kotłów kondensacyjnych, myślałem o De Dietrich, co sądzicie na ich temat.

Gdzie można liczyć na atrakcyjne ceny?

Krakus

Posty: 11

 
Jak szukacie grzejników łazienkowych to polecam Radeco. To bezkonkurencyjna firma. Posiadają asortyment, który jest niezmiernie dobry technicznie, po drugie wygląd tych grzejników jest po prostu ekstra. Niektóre po prostu dech w piersiach zapierają, jeżeli chodzi o te dekoracyjne.

Dziadek

Posty: 12

 
Zmieniałem w domu instalację grzewczą. Kupiłem do wszystkich pomieszczeń grzejniki z podłączeniem dolnym Purmo. Jestem zadowolony. Bardzo łatwy montaż, którego w zasadzie z pomocą kolegi dokonałem sam. Nie musiałem szukać żadnego fachowca. Polecam tego producenta. U mnie jak dotychczas wszystko działa bez zarzutu.

Yuri20

Posty: 11

 
Najlepsze grzejniki łazienkowe ma Radeco. Wymieniałem u siebie w całym domu. Mam je już kilka lat, świetnie się sprawują. Poza tym o tej firmie nie można powiedzieć nic złego. Wcześniej miałem po prostu niezłe dziadostwo, nawet ogrzewania nie dało się zaoszczędzić. Te działają na medal. Szczerze polecam.

Bankowy

Posty: 13

 
Nawet nie wiedziałem, że grzejniki dekoracyjne producenta Radeco to takie cacka. Wprost oczom nie wierzyłem, jak zobaczyłem ten asortyment. Firma jest znana i posiada renomę, także szukając takich dekoracyjnych grzejników bez obaw można wybrać tego producenta. Wybór mają bardzo bogaty, każdy znajdzie jakiś przedział cenowy dla siebie.

Biznesowy

Posty: 24

 
U siebie wymieniałem grzejniki z podłączeniem bocznym. Takie modele można znaleźć w niezmiernie atrakcyjnych cenach w sklepach internetowych. Jest też dużo promocji.

looque66

Posty: 30

 
Jeśli szukacie grzejników z podłączeniem dolnym np. Purmo, to tutaj je znajdziecie i to w bardzo dobrych cenach http://sklepekogrzanie.pl/category/grzejniki-stalowe-plytowe-purmo-zasilane-z-dolu?filter=1

Worms

Posty: 10

 
Jak zmieniać grzejniki to polecam grzejniki z podłączeniem dolnym producenta Purmo. Są naprawdę niezmiernie porządne techniczne, wspaniała jakość i łatwość w użytkowaniu.

sthEn

Posty: 14

 
U siebie w domu montowałem grzejniki z podłączeniem dolnym firmy Purmo. Jestem usatysfakcjonowany. Wszystko działa bez zarzutu, poza tym wyśmienicie wyglądają. Udało nam się z żoną trafić na wyprzedaż.

Jamrozyy

Posty: 34