picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Vaillant serwis, jaka firma ?

Vaillant serwis, jaka firma ?

Lepsze będzie gazowe ogrzewanie w domu czy elektryczne? Firma Viessmann serwis jest godna polecenia czy szukać jednak kogoś innego?

kadajo

Posty: 5

 
Każdy ma inne zdanie na ten temat. W nowym domu gaz jak najniezwyklej, niemniej jednak w starym domu źle ocieplonym to nie nadążycie z płaceniem rachunków. Tak to niestety wygląda i nic tego nie zmieni.

dobryrd

Posty: 6

 
Weźmy pod uwagę to, iż większa część ludzi, jakie piszą o kosztach to bajkopisarze. Marzy im się drobne zużycie, lecz rachunki, jakie otrzymują są o wiele większe. Taka prawda.

yarofe

Posty: 7

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie duże. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje dużo miejsca.

Dider45

Posty: 14

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie olbrzymie. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje dużo miejsca.

polar00

Posty: 8

 
Jeśli mam kłopot to naprawą pieców viessmann w Warszawie zajmuje się ten serwis https://grzeko.pl dlatego mogę ich polecić. To specjaliści, którzy na czas przyjechali i przed mrozem wszystko naprawili. Mają wiedzę i co ważne dysponują większością części zamiennych.

TomekK

Posty: 6

 
Mnie się piec podoba, bowiem zakuje mało miejsca. Mamy mały dom i nie musiałem tworzyć planowo kotłowni. Piec wisi w łazience i nie zwraca na siebie uwagi. Dla mnie to super pomysł, dlatego wybierajcie ekologicznie ogrzewanie dla domu. Nie tylko koszty się liczą, tutaj istotnej jest nasze środowisko naturalne. Dbajcie o nie.

Penio

Posty: 8

 
Próbowałem naprawiać piece vaillant Warszawa, niemniej jednak to nie jest proste. To urządzenie jest niezwykle skomplikowane, wobec tego lepiej tam nic nie robić. Znajomy tak sobie piec rozregulował, że gość z serwisu dwa dni u niego siedział. Naturalnie musiał za to wszystko słono zapłacić. To, co dla fachowców zostawmy właśnie fachowcom.

Vez

Posty: 16

 
Zajmowałem się kiedyś montażem pieców viessmann w Warszawie i tę firmę mogę polecić. Jeśli ktoś decyduje się na gaz to tylko przy współpracy ze znanym producentem piców. Wówczas daje to gwarancje bezpieczeństwa, a przecież to jest w tym wypadku najważniejsze i trzeba o to zadbać. Samemu lepiej nic nie montować.

Strzała

Posty: 9