picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zestawy growbox, polecicie sklep ?

zestawy growbox, polecicie sklep ?

Korzystaliście już z zestawów growbox, bo widziałem ofertę, ale nie wiem czy to warto zamawiać czy robić coś samodzielnie?

wawrzyn56

Posty: 2

 
Z tego, co wiem to są dostępne namioty uprawowe w zestawach z oświetleniem. Nie wiem ile kosztują, ale myślę, że za kilka tysięcy złotych coś takiego można zamówić. Oczywiście pod warunkiem, że będzie nam się takie urządzenie zwracało. Wszystkie koszty trzeba sobie bardzo dokładnie przeliczyć i wtedy się tego dowiemy.

lechu98

Posty: 2

 
Wiele osób w takich namiotach uprawowych led ma konopie lecznicze. W naszych warunkach nie chce za dobrze rosnąć na zewnątrz. To, dlatego indoor to najlepsze rozwiązanie i wiele osób na tym dużo zyskało. Można oczywiście w takich namiotach uprawiać również inne rośliny wystarczy tylko wybrać odpowiednie oświetlenie.

Yuri20

Posty: 2

 
Zawsze można dopasować sobie poszczególne elementy takich szaf, albowiem są modułowe. Wszystko jest wymienne i to akurat jest tego naprawdę niezwykle duża zaleta.

Lupusx

Posty: 3

 
Według mnie growbox to dobre rozwiązanie. Ofertę można znaleźć na https://flo-grow.eu i warto sobie to sprawdzić. Firma jest bardzo dobrze przygotowana i ma szafy w bardzo rozsądnych cenach. To jest oferta dla bardzo wymagających klientów.

Marioleczka

Posty: 2

 
Ogólnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeśli ktoś nie za bardzo się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, jakie w namiocie mają rosnąć. Wtedy wszystko będzie działać jak należy.

Lalka

Posty: 3