picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

auto ak 47, jaki sklep ?

auto ak 47, jaki sklep ?

Interesują mnie nasiona auto ak 47 ale nie wiem czy można je w ogóle w Polsce zamówić? Gdzie Wy je kupujecie?

alidomus

Posty: 1

 
Polecam auto zkittlez ze sklepu internetowego https://panpestka.pl/product/auto-zkittlez/. Mogę potwierdzić, że jest to niezwykle klejąca roślina i nie dziwię się, że nazwali ją właśnie glue. W sklepie internetowym wszystko jest niezwykle dobrze opisane. Nawet, jeśli ktoś nie chce nic kupować to może zwiększyć swoją wiedzę.

Kruk

Posty: 3

 
Słyszałem o tym, że auto amnesia xxl cieszy się bardzo dużą popularnością, ale sam nie jestem w stanie nic w tym temacie powiedzieć i doradzić. Warto odwiedzić sklep internetowy, który ma taki asortyment u siebie.

Specjalista

Posty: 16

 
Kupować nasiona konopi można, ale posiać już nie można. Trochę to dziwne, ale prawa na razie się nie zmieni. Ktoś coś wymyślił i potrzebne są kombinacje. W sklepie internetowym można poczytać wszystko o nasionach konopi.

Kitas

Posty: 2

 
Kupować nasiona konopi można, ale posiać już nie można. Trochę to dziwne, ale prawa na razie się nie zmieni. Ktoś coś wymyślił i konieczne są kombinacje. W sklepie internetowym można poczytać wszystko o nasionach konopi.

Kmiotek55

Posty: 19

 
Obecnie w Polsce marihuana lecznicza jest legalna. To ma wiele zalet, bo można o wiele łatwiej ją zamówić dla siebie i wypróbować. Na razie nie ma szans na to, aby można było w swoim domu hodować marihuanę leczniczą. Może za kilka lat się to zmieni, ale na razie musimy kupować nasiona tylko do kolekcjonowania.

Klarka34

Posty: 3

 
Inne są odmiany, zatem jeśli ktoś wybierze się do sklepu internetowego to przekona się, co można zamówić. Nie ulega wątpliwości nasiona są tylko w formie kolekcjonerskiej.

Marioleczka

Posty: 3

 
Zanim zamówi się nasiona to trzeba zbadać ich pochodzenie. To winna być firma, jaka jest popularna i jaka ma w tej dziedzinie doświadczenie. Wówczas można się poradzić, co wybrać. W takim sklepie internetowym można odnaleźć niesłychanie dobrze wykonane opisy, zatem od razu wiemy, co to za rodzaj nasion marihuany.

Ciapek

Posty: 16