picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

okna świdnica, polecicie firmę ?

okna świdnica, polecicie firmę ?

Szukamy dobrej firmy, co oferuje okna w Świdnicy. Macie kogoś upatrzonego, kto ma solidnie wykonane ciepłe okna?

Dooog

Posty: 2

 
Zawsze jest kłopot z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, lecz z drugiej wiem, iż to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bo przez nie ucieka niesłychanie mnóstwo ciepła, co oznacza, iż musze na ogrzewanie wydawać jeszcze wiecej. Tego nie chce, zatem wolę odszukać okna w dobrej cenie i z niesłychanie dobrymi parametrami.

Wariat

Posty: 4

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Jest tam firma, jaka ma super oferty. Ceny są niesłychanie różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

mercedess

Posty: 7

 
Jeśli kupuje okna to tanie. Uważam, że plastikowe okna nie powinny być drogie. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Ważne żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeśli kupujecie okna to sprawdzajcie, jaką dają na nie gwarancje. Wtedy w razie problemów macie możliwość zgłaszania tego o odzyskiwania kasy.

Hoteowo24h

Posty: 5

 
Jeżeli kupuje okna to tanie. Uważam, iż plastikowe okna nie powinny być kosztowne. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Istotne żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeżeli kupujecie okna to sprawdzajcie, jaką dają na nie gwarancje. Wtedy w razie problemów macie szansa zgłaszania tego o zwracania kasy.

Marti

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to firma, która stawiała mi dom kupowała okna w Świdnicy, jakie mają osiem komór. Mam dom energooszczędny i naprawdę są te okna super. Według mnie nic lepszego na rynku się teraz nie znajdzie. Dzięki takim oknom oszczędzamy bardzo mnóstwo na grzaniu.

koko

Posty: 4

 
Kupiłem okna ze Świdnicy w firmie https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i jak na razie wszystko jest w porządku. Mają pięć, sześć, a nawet osiem komór, dlatego każdy bez problemu coś dla siebie dopasuje.

namok

Posty: 9

 
Z tego, co wiem to firma, która stawiała mi dom kupowała okna w Świdnicy, które mają osiem komór. Mam dom energooszczędny i naprawdę są te okna super. Według mnie nic lepszego na rynku się teraz nie znajdzie. Dzięki takim oknom oszczędzamy bardzo dużo na grzaniu.

RadeQ

Posty: 9

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem zaspokojony. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o dużo cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o dużo ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

Kowalski

Posty: 10