picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

tychy rolety, polecicie ?

tychy rolety, polecicie ?

Kto oferuje w Tychach rolety materiałowe? Chciałbym porównać różne oferty i wybrać coś, co mi się najbardziej spodoba.

Wariat

Posty: 1

 
Miałem na miary na firmę, która ma w Katowicach rolety, ale nie mogę dziś tego odnaleźć, mieli wszystkie rodzaje rolet, wobec tego dopasowanie czegoś dla siebie nie sprawiało żadnych problemów. Ceny też były niskie.

namok

Posty: 8

 
Odszukałem oferty z roletami dzień noc z Katowic na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta/4,rolety-materialowe/17,roleta-dzien-noc.html. Nie zagłębiałem się za mocno w te oferty, lecz na pierwszy rzut oka wyglądają naprawdę niezwykle dobrze. Zerknijcie sami i oceńcie jak to wygląda?

alibabuś45

Posty: 9

 
Ta sama firma, jaka ma rolety ma również ofertę z oknami w Tychach, wobec tego warto sobie to sprawdzić. Można zamówić gotowy komplet i wówczas w domu będzie o sporo cieplej i przyjemniej. Oferty są bardzo dobrze przygotowane poprzez taką profesjonalną firmę.

pawel253

Posty: 5

 
Najtaniej zawsze wychodzi zamawianie w jednej firmy rolet i okien. Wtedy mamy bardzo dobrze dopasowany komplet, który jest trwały i estetyczny.

MagikP322

Posty: 31

 
Z tego, co wiem to bez kłopotów można znaleźć oferty z tanimi roletami w Katowicach, dlatego nie trzeba tutaj nawet pytania zadawać. Trzeba się rozglądać i uważnie słuchać reklam, a wówczas prędko można będzie trafić na taką firmę, jaka ma super ofertę dla nas.

pawel253

Posty: 6

 
Zamówiłem plastikowe okna z Katowic i firma wszystko dla mnie wykonała. Oczywiście były to okna z montażem, bo nie mam zamiaru tego robić sam. Na tym trzeba się znać i trzeba mieć na to czas. Wolę dopłacić i mieć kompletną usługę. Tym bardziej, że tak naprawdę wcale to nie kosztowało tak dużo jak niektórym się mogło to wydawać.

Ymooo2

Posty: 4

 
U nas w domu są rolety zewnętrzne z Katowic od firmy, która zaproponowała nam najlepsze warunki. Wymagań za dużych nie mieliśmy, ale na pewno nie chcieliśmy niepotrzebnie przepłacić za rolety. Oczywiście w przypadku rolet zewnętrznych liczy się, jakość materiałów, bo tylko wtedy taka roleta spełnia w stu procentach swoje zadanie.

Yuri20

Posty: 7

 
Ta sama firma, która ma rolety ma również ofertę z oknami w Tychach, dlatego warto sobie to sprawdzić. Można zamówić gotowy komplet i wtedy w domu będzie o wiele cieplej i przyjemniej. Oferty są bardzo dobrze przygotowane przez taką profesjonalną firmę.

Grabow12

Posty: 18

 
Mam rolety z Tych od firmy, która jest obecna na rynku od wielu lat. Jestem bardzo zadowolony, bo nie spodziewałem się, że rolety tyle wytrzymają. Kasetowe rolety jak dla mnie są najlepsze i jednocześnie są najtańsze.

Himu87

Posty: 14